Vaření obědů pro veřejnost
22.06.2026
Nechce se Vám vařit? Nemusíte! Od 1. září 2026 si můžete zajít pro oběd do školky. Jen je potřeba se nahlásit, ať se s Vámi počítá. Tuto možnost můžete doporučit také někomu z rodiny, přátel nebo sousedů, kteří si nemohou oběd vyzvednout sami, například ze zdravotních důvodů. Oběd je možné vyzvednout i pro ně.



