znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka vlak Brno – Sokolnice 29. 7. – 13. 8. 2017

Vážení cestující,
provozovatel dráhy SŽDC, s.o., informuje, že ve výše uvedeném termínu proběhne nepřetržitá výluka traťové koleje v úseku Brno hl.n. – Sokolnice-Telnice na trati 300 Brno - Přerov (- Bohumín). Dopravce České dráhy, a.s., proto musí v době výluky nahradit vlaky ve vyloučeném úseku náhradní autobusovou dopravou. 

Vlak Sp 1638 jede odklonem mimo Křenovice horní n., Újezd u Brna a Brno-Chrlice. Ze zastávek Rousínov, Křenovice horní n., Újezd u Brna a Chrlice mohou cestující využít autobus ND č. 101638. 

!! Časy odjezdů a příjezdů jednotlivých spojů náhradní dopravy jsou posunuty do odchylné časové polohy!!

Stanoviště ND: Brno hl.n. Brno-Chrlice Sokolnice-Telnice Újezd u Brna Hostěrádky-Rešov Zbýšov

Křenovice horní n. Rousínov
Luleč
Vyškov na Moravě

- na ulici Uhelná (parkoviště u OD Tesco u výjezdu na ulici Úzká).
- u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Chrlice, nádraží";
- u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Sokolnice, žel. st.";
- na ulici Nádražní na zastávce autobusů IDS JMK "Újezd, Revoluční";
- na zastávce autobusů IDS JMK "Hostěrádky-Rešov";
- na zastávce autobusů IDS JMK "Zbýšov";
- u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Křenovice, hor. žel. st."; - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Rousínov, žel. st.";
- u nádražní budovy;
- u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Vyškov, žel. st.";

Omezení služeb uvedených v jízdním řádu:

Služby se v autobusech náhradní dopravy a ve vlacích poskytují v rozsahu uvedeném ve výlukovém jízdním řádu.

Spoluzavazadla (mimo jízdních kol) se v omezeném rozsahu přepravují v autobusech náhradní dopravy. Přeprava dětského kočárku pro spolucestující dítě má před přepravou ostatních spoluzavazadel přednost.

Přepravu cestujících navozíku není možno přes vyloučený úsek plnohodnotně zajistit všemi spoji náhradní dopravy. Požadavek na přepravu cestujícího na vozíku nutno uplatnit nejpozději 72 hodin před odjezdem spoje, a to buď telefonicky, nebo e-mailem na Kontaktní centrum Českých drah, a.s. – tel.: (+420) 221 111 122, e-mail: info@cd.cz., případně použít jiného vhodného spojení mimo výluku.

S ohledem na počet autobusů náhradní dopravy je nutno u přeprav skupin cestujících od 6 spolucestujících výše (školní výlety, turistické akce apod.) nahlásit požadavek na přepravu. Požadavek je nutno uplatnit nejpozději 72 hodin před odjezdem spoje, a to buď telefonicky, nebo e- mailem na Kontaktním centru Českých drah, a.s. – tel.: (+420) 221111122, e-mail: info@cd.cz. Na tomto pracovišti Vám rovněž poskytneme bližší informace o organizaci dopravy po dobu výluky.