znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka na ulici Roosveltova

http://www.idsjmk.cz/#lock3496

Z důvodu výměny kolejových objektů v křižovatce ulic Rooseveltova a Jezuitská bude od soboty 24. října 2015 6:00 do ukončení prací v neděli 25. října 2015 (předpoklad 15:00) vyloučena tramvajová a omezena autobusová doprava v ulici Rooseveltově.

Linka 1 pojede mezi zastávkami Moravské náměstí a Hlavní nádraží (přeložena do ústí ulice Masarykovy) obousměrně odklonem přes zastávky Česká, Náměstí Svobody a Zelný trh, čímž vynechá zastávky Janáčkovo divadlo a Malinovského náměstí.

Linka 11 bude v provozu pouze v úseku Rakovecká - Česká, čímž vynechá zastávky Janáčkovo divadlo a Malinovského náměstí.

Autobusy linky 67 a v noci z 24. na 25. října také noční linky N92 a N93 pojedou mezi zastávkami Náměstí 28. října (pro linky N92 a N93 přeložena na začátek ulice Příkop) a Malinovského náměstí ve směru k Hlavnímu nádraží odklonem ulicemi Příkop a Jezuitskou (zastávku Moravské náměstí směr Hlavní nádraží obslouží v přeložené poloze v ulici Jezuitské).

Autobusy nočních linek N90 a N91 pojedou v noci z 24. na 25. října mezi zastávkami Moravské náměstí a Malinovského náměstí ve směru k Hlavnímu nádraží odklonem ulicemi Koliště a Jezuitskou (na trase nevynechají žádnou zastávku).

Změny zastávek
• Janáčkovo divadlo - po dobu výluky bez obsluhy;
• Malinovského náměstí  - bez obsluhy linkami 1 a 11;
• Moravské náměstí - pro linky 67, N92 a N93 směr Hlavní nádraží přeložena do ulice Jezuitské;
• Náměstí 28. října - pro linky N92 a N93 směr Hlavní nádraží přeložena do ulice Příkop;
• Hlavní nádraží - pro linku 1 v obou směrech přeložena do ústí ulice Masarykovy;