znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka na lince 75

http://www.idsjmk.cz/#lock3332

Z důvodu instalace nové mostní konstrukce nebude ve středu 15. července a ve čtvrtek 16. července 2015 vždy v době od 6:00 do 22:00 možná jízda vozidel ulicí Fryčajovou.

Spoje linky 75 budou ukončeny v zastávce Bílovická přeložené před instalovaný železniční most blíže k centru. Vzhledem ke změnám v obězích vozidel nemusí souhlasit odjezdy nízkopodlažních vozidel podle platných jízdních řádů pro PRACOVNÍ DNY - PRÁZDNINY.

Pro dopravu do Bílovic nad Svitavou bude možné použít samostatnou provozní větev linky 75 vedenou v úseku Bílovická (běžná zastávka za železničním mostem) - Obřany, sídliště - Bílovice nad Svitavou. V tomto úseku pojedou spoje podle zvláštního výlukového jízdního řádu.
Z důvodu stavebně-technických rozměrů komunikace a nutného zajištění otáčení vozidel bude tato větev obsluhována minibusy a pro přepravu bude nabídnuta výrazně nižší kapacita.

Změny zastávek:
• Bílovická - pro větev linky 75 jedoucí směr Stará osada - Slatina přeložena před železniční most;
• zastávky v úseku Bílovická - Bílovice nad Svitavou, železniční stanice obsluhovány pouze omezeným počtem spojů jedoucím podle zvláštního výlukového jízdního řádu.