znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Sobotní výluka na lince 50 a 52 v Brně

http://www.idsjmk.cz/#lock3284

V důsledku konání automobilových závodů Vzhůru Farinovou zatáčkou bude v sobotu 6. června 2015 v době od 9:00 přibližně do 16:00 hodin vyloučen provoz ulicí Kohoutovickou v úseku mezi zastávkami Kohoutovice, hájenka a Stará dálnice.

Linka 50 bude odkloněna v obou směrech v úseku Kamenný vrch - Stará dálnice přímo expres (bez zastavení) přes Bosonohy a Veselku, čímž vynechá zastávky Jírovcova, Pavlovská, Talichova, Bellova a Kohoutovice, hájenka (v úseku Kamenný vrch - Kohoutovice, hájenka ji nahradí níže uvedená odkloněná linka 52).
Linka 52 bude odkloněna v obou směrech v úseku Kohoutovice, hájenka - Stará dálnice přes zastávky Bellova - Talichova - Pavlovská - Jírovcova - Kamenný vrch (zastávka zřízena na ul. Chironově u křižovatky s ulicí Petra Křivky) a přímo expres (bez zastavení) přes Bosonohy a Veselku.

Změny zastávek:
• Bellova, Jírovcova, Pavlovská, Talichova a Kohoutovice, hájenka - po dobu výluky namísto linky 50 obsluha linkou 52 (možnost přestupu mezi linkami na zastávce Kamenný vrch);
• Kamenný vrch - pro linku 52 zřízena na komunikaci Chironova, navíc zde po dobu odklonu zastaví také linka 50 (možnost přestupu ve vztahu Kohoutovice ↔ Starý Lískovec - Komárov);
• Stará dálnice - zastávka pro linky 50 a 52 v obou směrech přeložena na komunikaci Stará dálnice ke křižovatce s ulicí Kohoutovickou.