znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Rozjeď to s YOUMOBIL a cestuj po Evropě

https://www.idsjmk.cz:443/#lock26906

Cestuješ rád? Nemáš ještě plány na léto? Rozumíš si se sociálními sítěmi? Zajímáš se o veřejnou dopravu? Chceš cestovat vlakem a poznat nová místa v Evropě?

KORDIS JMK, a.s. v rámci projektu YOUMOBIL hledá mladé lidi (18-26 let), kterým nabídne jízdenku Interrail pro cestování po Evropě a malé kapesné k tomu.

Co bude tvým úkolem? Vybereš si 5 destinací, do kterých se v srpnu nebo na počátku září letošního roku vydáš a svoje zážitky budeš sdílet na sociálních sítích. Můžeš cestovat sám nebo vzít někoho s sebou. Tak co, jdeš do toho?

Jízdenka ti umožní neomezené cestování vlakem po Evropě. Jaké lokality na své cestě musíš navštívit? Vybrali jsme pro tebe zajímavá města zapojená do pilotních projektů pro rozvoj železniční dopravy: Quedlinburg (Německo), Dugo Selo (Chorvatsko), Březno (Slovensko), Žilina (Slovensko), Płock (Polsko) a Modena (Itálie). Sám si zvolíš, kterých 5 z těchto míst bys rád navštívil.Mimoto se můžeš po cestě zastavit i jinde, v rámci pravidel jízdenky Interrail.

Více informací o podmínkách cestování s touto jízdenkou najdeš zde:

https://www.interrail.eu/en a https://www.cd.cz/typy-jizdenek/mezinarodni-jizdenky/-26729/.

Jak už jsme zmínili, podmínkou bude, abys svou cestu dokumentoval na sociálních sítích. Může to být Instagram, Facebook, Youtube nebo nějaký blog – to necháme na tobě. Jelikož se jedná o mezinárodní projekt, tvé příspěvky by měly být aspoň částečně v angličtině (stačí průměrná znalost).

Máš zájem? Vyplň přihlášku a pošli ji nejpozději 15. 7. 2019 na náš email info@kordis-jmk.cz.

Dotazník ke stažení zde.