znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Jednosměrná výluka v ulici Hybešově

http://www.idsjmk.cz/#lock3261

Z důvodů oprav bude od soboty 23. května 2015 8:20 do ukončení prací v neděli 24. května 2015 (předpoklad 15:00) vyloučen provoz tramvají v ulici Hybešově ve směru na Nové sady.
Linka 1 bude mezi zastávkami Mendlovo náměstí a Hlavní nádraží v uvedeném směru odkloněna ulicemi Pekařskou, Husovou a přes náměstí Svobody, čímž vynechá zastávky Václavská, Hybešova a Nové sady. Na odklonové trase navíc obslouží zastávky Nemocnice u sv. Anny, Šilingrovo náměstí, Česká,  Náměstí Svobody a Zelný trh.

V nevyloučených úsecích pojede linka 1 podle běžných jízdních řádů platných pro soboty a neděle včetně garantovaných nízkopodlažních spojů.
 Linka 2 bude mezi zastávkami Poříčí a Hlavní nádraží v uvedeném směru odkloněna přes Mendlovo náměstí, ulicemi Pekařskou, Husovou a přes náměstí Svobody, čímž vynechá zastávky Václavská, Hybešova a Nové sady. Na odklonové trase navíc obslouží zastávky Mendlovo náměstí, Nemocnice u sv. Anny, Šilingrovo náměstí, Česká,  Náměstí Svobody a Zelný trh.

V nevyloučených úsecích pojede linka 2 podle běžných jízdních řádů platných pro soboty a neděle včetně garantovaných nízkopodlažních spojů.
Linka 10 pojede ze Stránské skály pouze do zastávky Hlavní nádraží. Výchozí zastávkou pro cestu zpět bude zastávka Nové sady (2. kolej). Výstupní zastávku Nové sady-smyčka nebude po dobu výluky linka obsluhovat.
 Náhradní doprava bude zajištěna mimořádnou autobusovou linkou x1 vedenou jen v uvedeném směru po trase a zastávkách Mendlovo náměstí - Václavská - Hybešova - Nové sady - Hlavní nádraží.