znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

BRNO: Výluka v ulici Reissigově

https://www.idsjmk.cz:443/#lock26995

Z důvodu rekonstrukce inženýrských sítí nebude od zahájení provozu denních linek ve čtvrtek 25. července 2019 do ukončení prací (předpoklad 15. srpna 2019) možná jízda veškeré dopravy ulicí Reissigovou.
Linka 67 ve směru do Jundrova pojede mezi zastávkami Nákupní centrum Královo Pole – Slovanské náměstí odklonem. Zastávku Reissigova obslouží v přeložené poloze (viz dále) již mezi zastávkami Sportovní a Nákupní centrum Královo Pole. Vynechá zastávky Štefánikova a Charvatská. Vynechá zastávku Slovanské náměstí na ulici Charvatské (Slovanské náměstí obslouží pouze jednou, a to na náměstí). Na odklonové trase obslouží zastávky Královo Pole, nádraží, Semilasso a Husitská (vše zastávky linky 44).
Linka 67 ve směru do Komárova / Avion Shopping Parku pojede mezi zastávkami Slovanské náměstí – Nákupní centrum Královo Pole odklonem. Vynechá zastávky Charvatská a Štefánikova. Zastávku Reissigova obslouží v přeložené poloze. Na odklonové trase obslouží zastávky Husitská, Semilasso a Královo Pole, nádraží (vše zastávky linky 84).
Linka 81 obslouží zastávku Reissigova v obou směrech v přeložené poloze (úsek poté objede bez vynechání zastávek). Při jízdě směr Štefánikova čtvrť obslouží zastávku Reissigova v přeložené poloze na ulici Cimburkově společně s linkou 67. Při jízdě směr Česká obslouží zastávku Reissigova na zastávce linky 67 ve směru do centra.
Změny zastávek:
Zastávku Reissigova na ulici Reissigově nebude možné obsloužit!
Zastávka pro linku 67 bude pro oba směry jízdy přeložena na ulici Cimburkovu, ke křižovatce s ulicí Sportovní.
Linka 81 obslouží zastávku Reissigova odlišným způsobem, podrobnosti viz informace k lince.