znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

BRNO: Výluka v ulici Minské

https://www.idsjmk.cz:443/#lock25799

Z důvodu konání kulturní akce bude od 17:55 v pátek 21. června 2019 do ukončení akce v noci z pátku na sobotu 21. / 22. června 2019 (předpoklad v 3:30) vyloučen provoz veškeré dopravy v ulici Minské v Brně
Linky 3 a 11 pojedou mezi zastávkami Česká – Vozovna Komín obousměrným odklonem přes Mendlovo náměstí a Pisárky. Zastávku Česká směr Bystrc obslouží v přeložené poloze na ulici Joštově. Vynechají všechny zastávky v úseku Grohova – Rosického náměstí a na odklonové trase obslouží všechny nácestné zastávky.

Linka N92 pojede mezi zastávkami Tábor (přeložená zastávka) – Rosického náměstí obousměrným odklonem přes Náměstí Svornosti a Přívrat. Zastávku Tábor obslouží v přeložené poloze. Vynechá zastávky Burianovo náměstí a Mozolky a na odklonové trase obslouží zastávky Spojovací, Jindřichova, Náměstí Svornosti, Makovského náměstí a Přívrat (vše zastávky trolejbusu linek 34 a 36).
Náhradní dopravu za tramvaje mezi zastávkami Česká – Vozovna Komín zajistí mimořádná autobusová linka x3.
Linka x3 po trase a zastávkách Česká (nástup: zastávka na ulici Česká) – Grohova – Konečného náměstí (zastávky tramvaje) – Rybkova – Tábor (v přeložené poloze, viz dále) – Spojovací – Jindřichova – Náměstí Svornosti – Makovského náměstí – Přívrat (zastávka linek 34 a 36) – Rosického náměstí (zastávka linek 44/84) – Hlavní – Vozovna Komín (nástup: zastávka linky 84 na mostě).

Změny zastávek:
Zastávky Králova, Burianovo náměstí a Mozolky nelze obsloužit! Využijte zastávky na trase trolejbusu linek 34 a 36.
Zastávku tramvaje Rosického náměstí nelze obsloužit! Využijte zastávky autobusu.Zastávka Tábor bude pro linky x3 a N92 přeložena: ve směru do centra na ulici Veveří (k zastávce linky 68 směr Šumavská), ve směru z centra na ulici Tábor. Zastávku tramvaje do centra nelze obsloužit!