znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
obec Měnín

Aktuální oznámení

Nesvačilka - nabídka práce

aktuální do: 31. 08. 2022, vloženo 21. 07. 2022

Bison Sportswear s.r.o.?

Hledáme kolegyni na plný pracovní úvazek na pozici obsluha sublimační tiskárny a sublimačního lisu ve výrobě sportovního oblečení.

Firma Bison Sportswear s.r.o. hledá pro provozovnu v obci Nesvačilka kolegyni na pozici pracovník obsluhy lisu a tiskárny na plný pracovní úvazek. Vše potřebné naučíme.

Pracovní náplň: obsluha lisu a digitální sublimační tiskárny ve výrobě sportovních oděvů.

                             Jednoduchá a klidná manuální činnost u obsluhy lisu ve výrobě.

Požadujeme: ochota učit se novým věcem, samostatnost, pracovitost.

Nabízíme: stabilní dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení.

Pokud Vás nabídka zaujala, volejte 777 943 669, nebo pište: slatinsky@bison.cz