znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka ve výluce na křižovatce Otakara Ševčíka x Táborská

Z důvodu probíhající rekonstrukce tramvajové tratě bude od 6:00 v sobotu 1. října 2022 nepřetržitě do 22:00 v neděli 2. října 2022 omezen provoz veškeré dopravy v křižovatce Otakara Ševčíka × Táborská. Během tohoto omezení nebude možné levé odbočení z ulice Otakara Ševčíka do ulice Táborské (směr Geislerova) a z ulice Táborské do ulice Gajdošovy (směr Stará osada).  Toto omezení probíhá souběžně s měsíční výlukou tramvají a autobusů v ulici Táborské, a to pouze o víkendu 1. – 2. října 2022.
Autobusová linka 64 ve směru na Červený písek pojede v úseku Buzkova – Stará osada odklonem ulicemi Dulánek a Rokycanova.• Zastávka Otakara Ševčíka bude přeložena na začátek ulice Dulánek.• Zastávka Gajdošova bude přeložena do ulice Rokycanovy za křižovatku s ulicí Mikšíčkovou.• Ve směru do Chrlic pojede linka 64 beze změn po trase ulicí Gajdošovou (dle opatření k dlouhodobé výluce v ulici Šámalově).
Autobusová linka 78 ve směru na Životského pojede od zastávky Otakara Ševčíka (mimořádně obslouží zastávku linky 44) závlekem přes Starou osadu (zastávka linek 55, 58 a 78 směr Židenice, nádraží) zpět na Otakara Ševčíka (zastávka linky 9) a dále směr Životského.• Zastávku Gajdošova linka 78 obsluhovat nebude.• Ve směru do Líšně pojede linka 78 beze změn dle opatření k výluce Táborská (z ulice Táborské vpravo do ulice Otakara Ševčíka a dále ulicí Krásného).
Noční autobusové linky N89 a N98 ve směru do centra pojedou také závlekem přes Starou osadu, na odklonové trase ale nebudou obsluhovat žádné zastávky.• Ke změně pravidelných zastávek nedojde, vzhledem k delší objízdné trase je však nutné počítat se zpožděním cca 3–4 minuty v úseku Otakara Ševčíka – Hlavní nádraží.