znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka v úseku Kunovice - Uherské Hradiště - Staré Město u U.H.

V pondělí 29. 11. 2021 od 8:00 do 17:00 hodin budou vlaky linek S6 a R56 končit a začínat ve stanici Kunovice. V úseku Kunovice - Uherské Hradiště - Staré Město u U.H. budou nahrazeny autobusy náhradní dopravy(NAD) jedoucí podle jízdních řádů linek xR56, xS6, xS62. V úseku Veselí n. Mor. - Staré Město u U.H. je NAD vedena souběžně s vlaky v odchylné časové poloze, tak aby byl zajištěn přestup v koncových stanicích.
Vývěska linky S6 ke stažení zde.Vývěska linky S62 ke stažení zde.
Autobusy náhradní dopravy pojedou po rozdílných trasách podle výlukového jízdního řádu.
směr z Veselí n.M. do Uh.Hradiště/St.Město u UH.:Trasa A – navazuje na přijíždějící spoje linky S6, R56 v Kunovicích.Trasa B - jede z Veselí n.M. dříve, aby byl zajištěn přestup v nácestných stanicích a St.Městě.Ostatní spoje zajišťuje z Kunovic NAD dopravce Arriva vlaky s.r.o.
směr z St.Město u UH./Uh.Hradiště do Veselí n.M.:Trasa A –- jede dříve, aby byl zajištěn přestup na vlak ve stanici Kunovice.Trasa B - navazuje na přijíždějící spoje ve St.Městě a přijíždí do Veselí n.M. opožděna.Ostatní spoje zajišťuje NAD na přestup v Kunovicích dopravce Arriva vlaky s.r.o.
Přeprava jízdních kol:Přeprava jízdních kol není zajištěna.
Umístění zastávek náhradní dopravy v úseku Veselí n. Mor. – St. Město u Uh. Hradiště:• Veselí nad Moravou – u nádraží na zast. autobusů IDS JMK "Veselí nad Moravou, žel.st." (stanoviště 6)• Uherský Ostroh – před staniční budovou• Ostrožská Nová Ves – před staniční budovou• Kunovice zastávka – v obci, na autobusové zastávce “Kunovice škola“• Kunovice – před staniční budovou na autobusové zastávce “Kunovice žel.st.“• Uherské Hradiště – před staniční budovou• Staré Město u Uherského Hradiště - u nádraží na zastávce autobusů "Staré Město, žel.st."