znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka tramvají v ulici Vranovské

Z důvodu výměny kolejí bude od 5:00 v sobotu 6. listopadu 2021 do 17:00 v neděli 7. listopadu 2021 vyloučen provoz tramvají a omezen provoz autobusů v ulici Vranovské.
Tramvajová linka 4 pojede v úseku Náměstí Míru – Tkalcovská a dále odklonem přes zastávku Jugoslávská do smyčky Zemědělská. Neobslouží tak zastávky Trávníčkova, Mostecká a Vozovna Husovice. Na odklonové trase obslouží zastávky Jugoslávská, Tomanova a Zemědělská. Přestup na náhradní dopravu bude organizován v zastávce Jugoslávská.
Náhradní dopravu zajistí prodloužená autobusová linka x4 v trase Jugoslávská – Vozovna Husovice – Tomkovo náměstí – Maloměřický most – Obřany, Babická. Na Jugoslávské obslouží autobusy pro výstup i nástup zastávku linky 82 u Domu zdraví. Zastávka Trávníčkova ve směru do centra nebude obsluhována, náhradou je možné použít zastávku Jugoslávská. Ostatní zastávky budou obsluhovány v pravidelných polohách.
Noční autobusová linka N94 pojede ve směru k hlavnímu nádraží v úseku Mostecká – Tkalcovská odklonem ulicí Sýpka. Vynechá tak zastávku Trávníčkova. Náhradou obslouží autobusy zastávku Jugoslávská u Domu zdraví. Ve směru do Obřan pojede linka N94 po své pravidelné trase.
Stejná výluka se předpokládá také o následujícím víkendu 13. – 14. listopadu 2021.