znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka tramvají do Řečkovic

Z důvodu dokončovacích prací a pokládky povrchu komunikace bude v sobotu 25. června 2022 od 8:30 do 18:00 a v neděli 26. června 2022 od 8:30 do 16:00 zcela vyloučen provoz tramvají v úseku Semilasso – Řečkovice.
Linka 1 pojede od zastávky Semilasso odklonem do smyčky Královo Pole, nádraží. Nebude obsluhovat zastávky Tylova, Hudcova, Kořískova, Filkukova a Řečkovice.Přestup na náhradní dopravu bude ve směru do centra organizován v zastávce Královo Pole, nádraží, ve směru z centra v zastávce Semilasso.
Náhradní dopravu zajistí autobusová linka x1 v trase Řečkovice – Filkukova – Kořískova (zastávka tramvají) – Žitná (zastávka autobusů směr Královo Pole, nádraží) – Královo Pole, nádraží (zastávka trolejbusů a autobusů, přestup z/na linku 1) – Semilasso (zastávka trolejbusů a autobusů v ulici Kosmově) – Tylova (zastávka autobusů) – Hudcova – Kořískova – Filkukova – Řečkovice.Zastávky Hudcova a Tylova ve směru do centra není možné po dobu výluky obsloužit.Přestup mezi linkami 1 a x1 bude ve směru do centra zajištěn v zastávce Královo Pole, nádraží, ve směru do Řečkovic v zastávce Semilasso.