znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Omezení ve Velkých Pavlovicích

V rámci konání kulturní akce "Velkopavlovické hody" budou přemístěny zastávky od 12. 8. od 13:30 hodin do 17. 8. 14:30 hodin takto:
Všechny zastávky "Velké Pavlovice, aut. nádr." budou přemístěny na začátek ulice Dlouhé za kruhový objezd s hlavní silnicí (místní komunikace směr ZŠ a Gymnázium).Linka 542 směr Břeclav a linka 551 směr Němčičky - Bořetice - Klobouky u Brna pojedou z náhradní zastávky ve směru jízdy od okružní křižovatky s hlavní silnicí.Linka 542 směr Hustopeče a linka 550 směr Zaječí - Milovice - Mikulov pojedou z náhradní zastávky ve směru jízdy k okružní křižovatce s hlavní silnicí.
Změna zastávek:Všechny zastávky "Velké Pavlovice, aut. nádr." budou přemístěny na začátek ulice Dlouhé za kruhový objezd s hlavní silnicí (místní komunikace směr ZŠ a Gymnázium).Linka 542 směr Břeclav a linka 551 směr Němčičky - Bořetice - Klobouky u Brna pojedou z náhradní zastávky ve směru jízdy od okružní křižovatky s hlavní silnicí.Linka 542 směr Hustopeče a linka 550 směr Zaječí - Milovice - Mikulov pojedou z náhradní zastávky ve směru jízdy k okružní křižovatce s hlavní silnicí.