znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Program kina

 • Vážení diváci,

  Kino Měnín se počátkem dnešního dne, 12. 3. 2020, uzavíra do odvolání! Veškeré nasazené projekce a akce kina se ruší. O vrácení vstupenek vás budeme ještě informovat. Prosíme o strpení.

  Děkujeme.

 • Vážení návštěvníci,
  vzhledem k současné složité situaci bychom rádi vyřešili vrácení peněz za vstupenky z neodehraných projekcí.
  Je celkem pochopitelné, že pracovníci z smsticket mají spoustu práce a situace je pro ně zcela nová. Proto nejsou schopni Vám poslat jednoduše peníze na Váš účet automaticky na náš popud, jak by tomu bylo za normálních okolností. S promotéry řeší v podstatě dvě věci. Buď se akce přesouvá na jiné datum a vstupenky zůstávají nebo se akce rovnou zruší a vstupenky budou vráceny. My jsme se rozhodli k logické věci a veškeré akce jsme zrušili. Jednak nevíme, kdy budeme moci znovu kino zpřístupnit a také filmové tituly už nebudou aktuální pro kinoprojekci. Tím pádem se bude vracet vstupné těm, kdo o to projeví zájem. Smsticket mimořádně zavedl storno poplatky přímo na zákazníky, aby pořadatelé mohli alespoň trochu eliminovat své ztráty. To mi nechceme a tak veškeré poplatky pokryjeme my a Vy dostanete na účet plnou částku.

  Tady je oficiální klíč, jak postupovat:

  DEFINITIVNĚ ZRUŠENÉ AKCE
  "Vstupné na akce, které byly pořadatelem zrušeny bez náhrady, bude vráceno.
  Prosíme, napište nám email na adresu: info-zrusene-akce@smsticket.cz
  Do textu emailu napište tyto informace: datum akce, název, číslo vstupenky, číslo vašeho bankovního účtu. Vracení peněz budeme řešit postupně, vzhledem k mimořádné situaci to může trvat o něco déle."

  Jen dodáváme, že bychom byli rádi, kdybyste tak udělali neprodleně, abychom to stihli do konce tohoto měsíce vyúčtovat a dopočítat se celkových ztrát za neodehrané projekce.

  Veškeré definice, jak postupovat a další informace o přesunutých, zrušených akcí pod hlavičkou smsticket, můžete sledovat na jejich blogu:

  Co týče vstupenek zakoupených přímo na pokladně. Kontaktujte prosím paní pokladní k vrácení peněz v hotovosti. Vzhledem k menšímu počtu se s ní prosím zkuste operativně domluvit na otevření pokladny.

  p.s. Každy, kdo si zakoupil vstupenku v předprodeji dostal toto sdělení i e-mailem. Kdyby se tak nestalo, tak nás prosím kontaktujte.

  Děkujeme za pochopení a brzy v kině na viděnou.

  Marek Chudáček
  vedoucí kina
  Kino Měnín
  tel.:733 737 867
  info@kinomenin.cz

Rezervace vstupenek – pokladna kina: tel. 724 910 784 nebo info@kinomenin.cz

www.kinomenin.cz