Pozor: aktuálně výluka navazující vlakové dopravy linky 509 – 27. 3. až 31. 3. a 3. 4. až 5. 4. 2017, denně od 8.30 do 13.30 hod

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:

  • Brno hlavní nádraží - u nádražní budovy u viaduktu Křenová
  • Brno-Chrlice - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Chrlice, nádraží"
  • Sokolnice-Telnice - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Sokolnice, žel. st."

Leták ČD k výluce:

Linky IDS se zastávkami v Měníně

  • linka 151 (Hrušovany u Brna – Židlochovice – Blučina – Měnín – Žatčany – Újezd u Brna – Sokolnice – Brno-Líšeň)
  • linka 509 (Měnín – Otmarov – Rebešovice – Chrlice – Brno-Komárov)
  • Ceník http://www.kordis-jmk.cz/cenik/Cenik.pdf (jednorázové jízdenky přestupní, 2 zóny/40minut, 3 zóny/90minut a předplatni jízdenky nepřenosné pro zóny 100+101+1 zóna)
  • http://www.kordis-jmk.cz/

Jízdenky je možno zakoupit v prodejně "smíšené zboží Jana Šťastná", v prodejně "u Kovačů", v samoobsluze "Karlova pekárna" a v prodejně Marie Čermákové.

Jízdní řády IDS Měnín - Otmarov - Rebešovice - Chrlice - Brno-Komárov (linka 509) a Hrušovany u Brna- Židlochovice -Blučina -Měnín - Žatčany - Újezd u Brna - Sokolnice - Brno-Líšeň (linka 151).

Jizdní řády jsou ke stažení v pdf souborech, nebo k nahlédnuti na webových stránkach KORDIS JMK. Linka 151 (Hrušovany u Brna - Měnín - Líšeň) na adrese http://www.kordis-jmk.cz/jrady/151.pdf a linka 509 (Měnín - Brno-Komárov) na adrese http://www.kordis-jmk.cz/jrady/509.pdf .

Ke stažení je i ceník (http://www.kordis-jmk.cz/cenik/Cenik.pdf), kde je zvlaště významná cena jednorázové jízdenky přestupní, 2 zóny/40minut, 3 zóny/90minut a předplatni jízdenky nepřenosné pro zóny 100+101+1 zóna.

Jízdenky je možno zakoupit v prodejně "smíšené zboží Jana Šťastná", v prodejně "u Kovačů", v samoobsluze "Karlova pekárna" a v prodejně Marie Čermákové.