znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
obec Měnín

Musíte být přihlášeni pro přístup do diskuzních fór. Můžete to provést tady

Autor Zpráva

Marta Fuchsova

Členem od: 02.06.2016
Příspěvků: 22
offline

12. září 2016 08:26:22

Společnost Hrtus & Partner příjme do nově vzniklé haly DB Schenker v CTP
(Blučina) zaměstnance na pozici uklízeč/ka.

Firma Hrtus & Partner nabízí možnost stabilního zaměstnáni v průmyslové
zóně CTP (Blučina)
Vhodné i jako dlouhodobá brigáda (MD, studenty, aktivní důchodce)!!!
Náplň práce:

- úklid v průmyslové hale.(Hala + administrativa) Jedná se o lehký
úklid. - příspěvek na dopravu
- Jednosměnný provoz:
- odpolední směna: 17:00-21:00
Nabízíme:
- formu dlouhodobé spolupráce (prac. smlouva, DPP) - stabilní zaměstnání
ve stabilní společnosti.
- 70 Kč/h
- práce v příjemném kolektivu
- možnost osobnostního rozvoje.
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost - ochotu pracovat a učit se
novým věcem
- věk 18+
- zkušenost s úklidem výhodou, ne podmínkou.
V případě zájmu prosím volejte na tel: 773 999 106.

Mgr. Lukáš Slota
manažer provozu spol.
Hrtus & Partner s.r.o.
Lidická 700/19
Brno, 602 00
Tel.: + 420 773 999 106