znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka v Jedovnicích o víkendku 5. a 6. května

https://www.idsjmk.cz:443/#lock10744

Od 5. do 6. května 2018 bude probíhat výluka v Jedovnicích na Blanensku. Zastávka Jedovnice, náměstí nebude obsluhována linkami 201 a 231.

Linka 201 mezi zastávkami Jedovnice, garáže ČAD a Jedovnice, Újezd pojede obousměrně odklonem přes Vilémovice dle výlukového jízdního řádu. Vynechá zastávku Jedovnice, nám. Spoje jedoucí do zastávky Jedovnice, garáže ČAD vyčkají v zastávce Rudice, rozc.1.0 přestupu z linky 231 z Blanska dle služebního JŘ. Spoje jedoucí ze zastávky Jedovnice, garáže ČAD vyčkají v zastávce Jedovnice, chaloupky přestupu z linky 231 z Blanska.

Linka 231 mezi zastávkami Vilémovice; resp. Jedovnice, garáže ČAD (vybrané spoje) a Jedovnice, chaloupky pojede obousměrně odklonem po silnici směr Blansko, Lažánky a následně do Jedovnic dle výlukového jízdního řádu. Otočení proběhne na okružní křižovatce. Spoje směr Studnice vyčkají v zastávce Rudice, rozc.1.0 spojez Brna pro zajištění spojení z Blanska ve směru Jedovnice, garáže ČAD.  Spoje ve směru Blansko v zastávce Jedovnice, chaloupky zastaví 2x – pro výstup ve směru k náměstí a nástup na stálé zastávce pro směr Blansko.

Cyklobus linky 231: Nástup/výstup s jízdním kolem bude umožněn v zastávce Jedovnice, chaloupky

Neobsluhované zastávky:
Jedovnice, náměstí – zastávka bez obsluhy