znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Výluka autobusů na Staré dálnici

http://www.idsjmk.cz/#lock7257

Z důvodu opravy povrchu komunikace nebude od soboty 11. listopadu 2017 7:00 hod. do ukončení prací (předpoklad v neděli 12. listopadu 2017 22:00 hod.) možná jízda veškeré dopravy křižovatkou ulic Kohoutovická a Stará dálnice.
Linka 50 pojede mezi zastávkami Zoologická zahrada - Bellova obousměrným odklonem a vynechá všechny zastávky v úseku Náměstí 28. dubna - Kohoutovice, hájenka. Na odklonové trase obslouží pouze zastávku Voříškova.
Linka E50 (pouze spoj v 20:59 hod. z Kamech do Slatiny k závodu) pojede mezi zastávkami Ečerova - Jírovcova pojede odklonem a vynechá zastávky Adamcova a Kohoutovice, hájenka. Na odklonové trase obslouží zastávky Ondrouškova a Voříškova.
Linka 52 ve směru od Zoologické zahrady na Mendlovo náměstí pojede mezi zastávkami Bartolomějská - Kohoutovice, hájenka odklonem a  vynechá zastávky Křivánkovo náměstí (zastávka v ústí ulice Dlážděné), Žebětín, škola, Kohoutovická a Stará dálnice. Na odklonové trase obslouží pouze zastávky Kopce (v přeložené poloze na ulici Dlážděné, u rozcestí od chatové oblasti) a Jírovcova.
Linka 52 ve směru z Mendlova náměstí k Zoologické zahradě pojede mezi zastávkami Kohoutovice, hájenka - Bartolomějská pojede odklonem a vynechá zastávky Stará dálnice, Kohoutovická, Žebětín, škola a Žebětín, hřbitov Zastávku Křivánkovo náměstí obslouží v ústí ulice Dlážděné. Na odklonové trase obslouží pouze zastávky Jírovcova a Kopce (v přeložené poloze na ulici Dlážděné, u rozcestí od chatové oblasti).

Spoje linky 52 s odjezdem v sobotu 22:25 hod. a 22:55 hod. z Mendlova náměstí (jedoucí pouze na Bartolomějskou) od zastávky Kohoutovice, hájenka pojedou odklonem přímo na Bartolomějskou. Na odklonové trase obslouží pouze zastávky Jírovcova a Kopce (v přeložené poloze na ulici Dlážděné, u rozcestí od chatové oblasti). Vynechají zastávky Stará dálnice, Kohoutovická, Žebětín, škola, Křivánkovo náměstí a Žebětín, hřbitov;
Ze zastávky Bartolomějská ihned pokračují jako linka N98 směr Bystrc (obsluhují v Žebětíně zastávky Křivánkovo náměstí a Drdy).
Zastávky Adamcova, Kohoutovická, Stará dálnice, Štouračova a Žebětín, škola nelze po dobu výluky obsloužit!
Změny zastávek:
Kohoutovice, hájenka
- bez obsluhy linkami 50 a E50

Náměstí 28. dubna, Vondrákova, Wollmanova
- bez obsluhy linkou 50

Adamcova, Kohoutovická, Stará dálnice, Štouračova, Žebětín, škola
- zcela bez obsluhy

Žebětín, hřbitov
- bez obsluhy linkou 52 ve směru k Zoologické zahradě

Křivánkovo náměstí
- linka 52 ve směru do Bystrce vynechá zastávku v ulici Kohoutovické a obslouží zastávku v ústí ulice Dlážděné