znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Studenský majáles 2018

https://www.idsjmk.cz:443/#lock10790

Z důvodu konání kulturní akce Studentský Majáles 2018 v areálu Hněvkovského bude v pátek 11. května 2018 posílena doprava do Komárova. Základní přístup na akci bude zajištěn od zastávky Komárov.
Přehled spojení do regionu naleznete na odkazu:
https://www.idsjmk.cz/kestazeni/nocnidoprava.pdf
Ve směru z centra města využijte pro cestu autobusové linky x12, 40, 48, 63 z Úzké (zastávka u OD Tesco). Linka x12 bude navíc v odpoledních hodinách končit v zastávce Komárov (vynechá tak zastávku Mariánské náměstí) a její provoz bude dle potřeby operativně posilován vloženými spoji nad rámec jízdního řádu. Pro cestu z oblasti Bohunic lze také využít autobusovou linku 50. Pro cestu využívejte výhradně uvedené linky, provoz na ostatních linkách ve směru do Komárova nebude posilován!

Odvoz návštěvníků z akce bude zajištěn od zastávky Sazenice.

Pro cestu do centra využívejte po dobu provozu denních linek výhradně autobusové linky 40, 48, 63 a prodlouženou linku x12 ze zastávky Sazenice, ve směru do Bohunic lze také využít linku 50 ze zastávky Komárov. Pro cestu využívejte výhradně uvedené linky, provoz na ostatních linkách ve směru na Úzkou nebude posilován!

Po ukončení provozu denních linek budou ze zastávky Sazenice řazeny mimořádné expresní autobusové spoje na Hlavní nádraží dle aktuální poptávky po přepravě, navíc bude prodloužen provoz linky 50 až do cca 0:15 hod.. Noční autobusové linky N94 a N95 ve směru do centra města nebudou posilovány!

Z Hlavního nádraží lze také mimo běžného provozu nočních linek N89 – N99 využít i tramvajové linky 1, 4 a 8, jejichž provoz bude prodloužen přibližně do 1:00 hodin.