znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Posílení dopravy na hrad Veveří - festival Moravské hrady 2017

http://www.idsjmk.cz/#lock6981

Z důvodu konání tradiční kulturní akce Moravské hrady bude v pátek 11. srpna 2017 a v sobotu 12. srpna (a následně také v noci 11./12. srpna a 12./13. srpna 2017) výrazně posílena doprava na regionální lince 303 na hrad Veveří (k zastávce U Matky Boží). Pro cestu na akci využívejte pouze zastávku U Matky Boží (zastávka je zařazena do tarifní zóny 325).

POZOR, některé pravidelné spoje linky 303 tuto zastávku neobsluhují (využívejte pouze spoje, které jedou přes Mečkov nebo spoje s cílovou stanicí U Matky Boží).  Spoje linky 303 jedoucí podle pravidelného jízdního řádu budou podle potřeby posilovány vozidly navíc.  V době nejvyšší přepravní poptávky budou na linku 303 řazeny přímé expresní spoje ze zastávky Zoologická zahrada - U Matky Boží. Tyto spoje nebudou na trase obsluhovat žádné další zastávky!

 Pro dopravu návštěvníků z akce budou zajištěny po ukončení pravidelného provozu linky 303 cca do 1:00 hod. mimořádné spoje dle aktuální poptávky jak ve směru Zoologická zahrada (možný přestup na spoje linek P1 a N98 ve směru do centra), tak do Veverské Bítýšky (pouze omezený počet spojů v intervalu 30 minut).

Doprava na posilových spojích v nočních hodinách je ZDARMA. Na všech spojích v denních hodinách (včetně posilových) bude platit běžný tarif IDS JMK!

Pro cestu k zastávce U Matky Boží nelze použít SMS jízdenky (zastávka leží v tarifní zóně 325). Jízdenky lze zakoupit u pracovníků přepravní kontroly v zastávce Zoologická zahrada, v jízdenkových automatech na zastávce Zoologická zahrada, popř. přímo u řidiče autobusu linky 303 bez příplatku (u řidiče je k dispozici celý sortiment jízdenek IDS). Využijte, prosím, také možnost nákupu jízdenek v předprodeji, urychlíte tak odbavení u řidiče.