znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

BRNO: Výluka tramvají v ulici Vídeňské

https://www.idsjmk.cz:443/#lock10770

Z důvodu opravy kolejí nebude v úterý 8. května 2018 od 5:30 hod. do 21:00 hod. možná jízda tramvají ulicí Vídeňskou.
Linka 2 bude rozdělena na dva provozní úseky (1. Stará osada – Václavská a dále pojede odklonem do Pisárek a 2. kyvadlově mezi zastávkami Modřice, smyčka – Bohunická po koleji, běžně používané pro směr jízdy do centra).
Linka 2 vynechá všechny zastávky v úseku Poříčí – Ústřední hřbitov a zastávku Ústřední hřbitov - smyčka. Zastávky v úseku Modřice, smyčka – Bohunická obslouží v obou směrech na koleji, běžně používané pro směr jízdy do centra.

POZOR: počítejte s delší dobou jízdy do Modřic!

Linka 5 bude v provozu pouze v úseku Štefánikova čtvrť – Mendlovo náměstí a vynechá všechny zastávky v úseku Poříčí – Ústřední hřbitov - smyčka.
Linka 6 pojede mezi zastávkami Česká (obslouží zastávky u kostela sv. Tomáše) – Krematorium obousměrným odklonem přes Hlavní nádraží a ulicí Renneskou. Vynechá všechny zastávky v úseku Šilingrovo náměstí – Celní.
POZOR: výluka pro linku 6 bude platit již od ranních výjezdů v úterý 8. května 2018!
Náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka x5 mezi zastávkami Česká – Bohunická.
Linka x5 ve směru na Bohunickou pojede po trase a zastávkách Česká (v ulici Joštově) – Šilingrovo náměstí (v ulici Pekařské) – Nemocnice u svaté Anny – Mendlovo náměstí (zastávka linek 5 a 6 směr Poříčí) – Poříčí – Nemocnice Milosrdných bratří – Celní – Hluboká – Ústřední hřbitov – Ústřední hřbitov - smyčka – Bohunická. Zastávky Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov - smyčka autobus obslouží na zastávkách náhradní dopravy na přilehlé pozemní komunikaci.
 Linka x5 ve směru na Českou pojede po trase a zastávkách Bohunická (zastávka linky 50 směr Úzká) – Ústřední hřbitov – Hluboká – Celní – Nemocnice Milosrdných bratří – Poříčí – Mendlovo náměstí (zastávka linek 5 a 6 směr Česká) – Nemocnice u svaté Anny – Šilingrovo náměstí (v ulici Pekařské) – Česká. Zastávky Ústřední hřbitov a Hluboká autobus obslouží na zastávkách náhradní dopravy na přilehlé pozemní komunikaci.
Zastávky tramvaje Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov - smyčka nelze po dobu výluky obsloužit! Autobus náhradní dopravy obslouží zastávky náhradní dopravy na přilehlé pozemní komunikaci.