znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Aktuální oznámení

Informace o probíhající bezplatné energetické soutěži pro domácnosti a firmy

aktuální do: 30. 10. 2018, vloženo 04. 10. 2018

Oznámení obyvatelům obce Měnín:
O probíhající bezplatné energetické soutěži pro domácnosti a firmy

Vážení obyvatelé,

Společnost Šetříme Občanům s.r.o. pořádá pro občany a firmy obce Měnín 2. kolo energetické soutěže, tedy bezplatnou analýzu nákladů na vytápění, spotřebu elektřiny a ohřevu vody.

Za tímto účelem Vás navštíví níže uvedení zástupci, kteří z Vašich dokumentů ( ročního vyúčtování za elektřinu a plyn, smlouvy s dodavateli ) ověří, zda se Vás aukce týká.

Co děláme? Pořádáme hromadné elektronické aukce pro obce, firmy a domácnosti. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti. Princip aukce Z domácností, které mají nárok na energetickou aukci, se vytvoří velká skupina a my tuto několikatisícovou skupinu nabídneme jednotlivým dodavatelům s vyvolávacími cenami. Dodavatele snižují své ceny, dokud se nedostanou na hranici, která je pro ně ještě únosná. Vy získáte nejnižší možnou cenu. ( Není nutné měnit dodavatele ) . Výhody Velké množství přihlášených domácností, takzvaně velkoodběrový balík dodavatele láká, proto jsou ochotni jít s cenou až o třetinu níže oproti standardnímu ceníku. Jako jednotlivec nikdy nedosáhnete tak nízké ceny za energie. Vysoutěženou cenu vám garantujeme na 36 měsíců od zahájení dodávky a poté probíhá vyhodnocení současných cen energií na trhu a prodloužení. Vy pouze vyplníte přihlášku, o vše ostatní se postaráme za Vás.

Aukce se nekoná pod záštitou obce Měnín. V případě dotazů a zájmu kontaktujte našeho regionálního zástupce na uvedeném telefonním čísle:

Radek Sekanina Tel: +420 727 914 990 radek.sekanina@setrimeobcanum.cz