znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj
znak obce Měnín
obec Měnín
okres Brno – venkov, Jihomoravský kraj

Program kina

 • Přes prsty
  komedie scénáristy a režiséra Petra Kolečka
  Pátek 7. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 12 let. 101 minuta
 • Dan Přibáň: Velká cesta domů
  VYPRODÁNO!!! CESTOVÁNÍ
  Pátek 14. února, 18.00. Vstupné 190 Kč.
 • Hledá se Yetti
  animovaná dobrodružná komedie DĚTSKÝ FILM
  Pátek 21. února, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.
 • Joker
  Joaquin Phoenix a Robert De Niro v americkém krimi thrilleru
  Pátek 28. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 122 minuty.
kino_menin_unor

Rezervace vstupenek – pokladna kina: tel. 724 910 784 nebo info@kinomenin.cz

www.kinomenin.cz

Dan Přibáň  14. 2. v Kině Měnín

14 .2. 2020 k nám přijede Dan Přibáň  s cestovatelskou přednáškou Trabanti v Měníně - Velká cesta domů a  od 18:00 bude vyprávět o poslední cestě žlutého cirkusu.Předprodej není v režii Kina Měnín, vstupenky tedy nelze koupit na pokladně kina, pouze on-line. Vstupenky můžete koupit zde: VYPRODÁNO!
https://www.smsticket.cz/vstupenky/19937-trabanti-v-menine-velka-cesta-domu

Velká cesta domů

Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak jsme dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Prach, bahno, olej, krev, kalašnikovy, plameny autogenů a hlavně to nebrat celé moc vážně! Sáhli jsme si na dno, vyřešili neřešitelné problémy, ale lezlo nám to na nervy mnohem méně, než jsme čekali. Vždycky je to sranda, když to přežijete! A tahle cesta je jednou velkou přehlídkou hodně černého a někdy až nepříjemně vtipného humoru. Humoru, který nevymyslíte, to se vám musí stát!

Pojďte si poslechnout, jak jsme vyrazili z jihu Indie až na její sever mezi pohřební hranice magického Váránasí, do Nepálu a podhůří Himaláje, pro výškový rekord dvoutaktního auta. A pak čím níž, tím hůř, přes průsmyky plné sněhu, vody a kamenů do mystického malého Tibetu v Ladaku a na hranice Pákistánu – země se špatnou pověstí, která ukázala, že nic není tak zlé, jak to vypadá v televizi, zatímco Čína vypadala mnohem hůř, než vypadá televizi! Technokratická diktatura jak ze sci-fi. Svět budoucnosti, kde nechcete žít! A zase zpátky do minulosti mezi koně, hory a jurty Kyrgyzstánu, abychom konečně v uzbeckém Samarkandu dokončili cestu kolem světa! A odsud pak ve stopách naší první výpravy na dno pouště vyschlého Aralu až konečně domů!

Dva trabanti, maluch a jawa, Češi. Slováci a možná přijde i jeden šílený Polák!

Přijďte i vy, stojí to za to!

Kino Měnín

Dan Přibáň